Літо — час відпусток, морського відпочинку та мандрівок. Відправляючись на побережжя чи гуляючи мальовничими вуличками нових міст, для збереження свого здоров'я та краси не забувайте про такий аспект як захист шкіри від сонця.
Помірне перебування на сонці корисно — в цей час активно подуктується вітамін D, колаген, гормон щастя... А от тривалий вплив ультрафіолетових променів небезпечний — він призводить до фотостаріння (передчасного старіння), появи опіків та розвитку серйозних захворювань! Запобігти цим негативним факторам допоможе спеціальна косметика, яка не тільки захистить шкіру, але й забезпечить рівну та гарну засмагу.
На що орієнтуватися при вибрі сонцезахисногоо продукту?
На сьогодні існує вражаюча кількість видів та типів косметичних засобів для захисту від негативного впливу сонячних променів. Головна відміннсть між ними — ступінь захисту, що визначається спеціальними літерами. Результативність косметики позначається маркуванням SPF та літерами за нею (від 2 до 50) і чим вони більші, тим кращий та триваліший ефект. Вищий рівень захисту дозволяє знаходитися на сонці довше, але обирати для себе ці продукти потрібно відповідно до свого індивідуального типу шкіри та ступеню агресивності сонця в певній місцевості.
- SPF 2-5 підійде для смаглявої або вже засмаглої шкіри. Це мінімальний рівень захисту.
- SPF 6-10 призначено для невибагливої та нечутливої до сонячних променів шкіри.
- SPF 11-30 актуально для чутливої шкіри, має ефективні сонцезахисні властивості. Підходить для світлошкірих та тих, хто не має наміру засмагнути.
- SPF 30-50 можна наносити на дитячу шкіру. Таке маркування вказує на максимальний ступінь захисту, дозволяє людям з алергічними реакціями не допустити впливу сонячних променів і, таким чином, убезпечити шар епідермісу від ультрафіолету.
Різноманіття сонцезахисної косметики
Розглянемо асортимент засобів для захисту шкіри.
Крем для обличчя – має ніжну текстуру, оскільки застосовується на найніжніших ділянках шкіри.
Крем для тіла – після нанесення перетворюється на тонку плівку, яка унеможливлює вплив сонячних променів.
Креми оптимальні для людей з сухою шкірою, адже вона потребує швидково відновлення вологи, втраченої після сонячних процедур.
Зволожуюча олія або емульсія – продукт, необхідний для недовготривалого перебування під сонцем людям з нормальним типом шкіри, адже має низький щабель захисту.
Косметика після засмаги – допомагає відновити водний баланс, живить шкіру корисними речовинами та вітамінами.
Як правильно використовувати засоби?
Аби косметична продукція працювала максимально ефективно, рекомендовано дотримуватися таких правил:
- Наносьте косметику не пізніше, ніж за пів години до виходу на сонце.
- Оновлюйте змиті водою засоби захисту після кожного купання.
- Користуйтеся косметикою навіть за відсутності яскравого сонця.
- Для забезпечення красивої рівномірної засмаги потрібен попередній пілінг шкіри.
- Родимки та помітну пігментацію потрібно змащувати засобами з рівнем захисту SPF-50.
Радимо також дослухатися до порад лікарів: з 11 до 16 не кращий час для перебування під максимально агресивним сонцем - саме тоді значно збільшуються шанси перегрітися та серйозно знизити імунітет всього організму. А для найбільшої користі та найкращої засмаги рекомендовані сонячні вани до десятої ранку.
Про що ще не слід забувати?
Вирушаючи на відпочинок, візьміть із собою декілька засобів з різним ступенем захисту. З перших днів перебування на сонці використовуйте косметику з найвищими показниками SPF, поступово зменшуючи їх відповідно до звикання шкіри до сонячних променів — таким чином мінімалізується ризик згоряння та отримується рівна засмага.
Цінуючи ваш час, ми зібрали всі найкращі засоби для захисту від сонця в нашому інтернет-магазині, обирайте!.
Бажаємо всім здоров'я та чудового літнього відпочинку!