0
Мій кошик

Інтернет-магазин професійної косметики

Офіційний сайт косметології та красоти в Україні
Каталог професійної косметики

Наші бренди

Преимущества профессиональной косметики Beauty GENE

Фокус на проблемі
Незважаючи на різноманітність косметичних колекцій, все кошти розподіляються в індивідуальні лінійки за типом шкіри, місцем застосування, проблеми та концентруються на вирішенні певного завдання.
Лікування, а не маскування
Професійна косметика не створює видимість перетворень, вона оздоровлює та відновлює, тому її вплив на організм можна порівняти з лікувальними препаратами.
Відчутний результат
Активні речовини косметичних препаратів, глибоко проникаючи в шари шкіри, виконують потужну регенеративну дію. Результатом є видимі зміни на краще в найкоротший термін.
Високоякісні компоненти
Створені в лабораторних умовах засоби з ефективно діючими формулами покликані вирішувати проблеми краси природним шляхом і їхня якість виходить на новий рівень щороку.

Как правильно выбрать профессиональную косметику

Специальные линейки продуктов при правильном подборе обеспечат салонный уход в домашних условиях. Чтобы вы смогли быстро и точно подобрать подходящее средство, на сайте есть фильтры, созданные профессиональными косметологами. Вы можете выбрать продукт с учетом проблематики, которую нужно решить, типа кожи, возраста и других параметров.

Какой должна быть цена на профессиональную косметику для домашнего ухода

Цена качественной профессиональной косметики на порядок выше бюджетных средств из масс-маркета и продуктов средней ценовой категории. Зато покупая косметические средства проверенных брендов в профессиональных магазинах, вы можете быть уверенными в ее оригинальности и эффективности. Это доказывают лабораторные исследования и сертификаты подлинности на продукцию. В целом, стоимость домашней гаммы профессиональной линейки ниже чем при использовании в салоне, так как вы не платите за услуги косметолога.

Косметологічні процедури

Турбують проблеми зі шкірою? Знайдіть рішення у нас!

Існує думка, що професійна косметика призначена для застосування лише в спеціалізованих салонах, клініках та кабінетах краси. Це не зовсім так! Насьогодні багато хто з нас готовий придбати таку продукцію для використання в домашніх умовах, адже “prof” - це показник високої якості продукції та її ексклюзивності.

Професійна косметика - у Вашому розпорядженні!

Інтернет-магазин професійної косметики BeautyGene

Вгору