0
Мій кошик

Професійна косметика для спорту

Сортування:
Відображення:

З самого першого тренування кожен з нас створює свій індивідуальний ритуал заняття спортом — від підготовки до завершення. Але найважливішим етапом - як для професійних спортсменів, так і для початківців — є підготовка, адже саме від неї залежить результат.

Для емоційного комфорту та досягнення максимальної ефективності підбирається зручний одяг, складається музичний плейлист, визначається мета. Але до повноцінного тренування потрібно підготувати й наші м'язи, бо без цього істотно зростають шанси травмування. З метою підвищення рівню комфорту та зниження шансів отримання травм при тренуванні, деякі препарати виготовляються не тільки для рішення проблем зі шкірою, але й з турботою про м'язи. Спеціалізовані засоби почали широко застосовуватися серед професійних спортсменів та новачків від спорту на всіх етапах занять і, таким чином, з'явився новий революційний напрямок в косметології - “Для занять спортом”.

 

*** Інформація

Професійна косметика KUO'S активно тестувалася професійними спортсменами в різних видах спорту. Результати тестувань показали — спортсмени, які користувалися таким продуктом, показували більш високі результати, травмувалися менше, відновлювалися швидше. Та найголовніше, що всі спортсмени відзначили істотне підвищення рівню кофорту до, під час та після тренувань. Гарні результати обумовлені ще й універсальністю косметичних засобів, при правильному підборі яких, стає можливою висока ефективність роботи в усіх видах спорту — зимових і літніх, водних та на повітрі, екстремальних тощо.

Подивитися каталог

 

***** Рекомендації

Користуйтеся косметикою для спорту на всіх етапах тренування.

Спеціалізовані серії: SPORT, BEAUTY FOOT, SUN PROTECTION.

Перед тренуванням застосовуйте розігріваючий крем. він посилить місцевий кровообіг та добре прогріє м'язи, роблячи їх більш еластичними та підконтрольними в тренувальному процесі.

Під час занять наносьте охолоджуючий крем на проблемні зони для зниження больових відчуттів.

Після навантажень для відновлення м'язів використовуйте крем з одночасним ефектом холоду та тепла. За необхідності використовуйте охолоджуючий крем, для зменшення набряклостей, а на проблемні ділянки нанесіть зігріваючий крем для поновлення кровообігу.

Концентруйтеся на результаті та отримуйте задоволення від занять спортом!

РозгорнутиЗгорнути
Вгору