0
Мій кошик

Професійний захист від сонця

Сортування:
Відображення:

Щоденно знаходячись просто неба, наша шкіра знаходиться під негативним впливом сонячних променів. Ультрафіолет впливає на шкіру як порушник правильної роботи клітин і збільшує кількість агресивних молекул — вільних радикалів, що відповідають за процес окислення. Результатом впливу УФ-променів на шкіру є зниження її еластичності та пружності, процеси відновлення сповільнюються, тон обличчя набуває нерівномірності, а зморшки стають глибшими.

Прагнення людей зберегти красу та молодість призвело до появи сонцезахисних засобів, які готують шкіру до контакту з сонячними променями та допомагають впоратися із наслідками їхнього впливу. Ми зібрали найкращі довгопрацюючі варіанти захисту шкіри від сонця. Професійна сонцезахисна косметика не тільки захищає, але й регенерує шкіру, легко вбирається, здібна знижувати потовиділення та навіть температуру тіла на 0.5-1.0 градусів. Засоби ідеальні для дітей та дорослих, за необхідності довготривалого захисту, рекомендовані для спортсменів та при тривалому перебування у воді. Рекомендуємо!

Для довідки: якісна сонцезахисна косметика швидко вбирається, не залишаючи жирних слідів! На відміну від низькосортних засобів (особливо з поміткою “вологостійки”, “високий рівень SPF”), які вкривають шкіру щільною плівкою, не дозволяючи їй дихати та сприяючи появі прищів.

 

*** Інформація

SPF (Sun Protection Factor, англ.: сонцезахисний фактор) — головний показник захисту, що інформує про міру впливу ультрафіолетових променів на шкіру.

  • SPF10 - означає, що тільки 10% (100/10) сонячної радиації дістанеться до шкіри.
  • SPF50 - 2% (100/50) УФ променів вплине на шкіру.

 

***** Рекомендації

Повсякденно захищайте свою шкіру від сонця!

Для жителів міста підійдуть крем або гель для обличчя з невисоким фактором захисту, однак для активного відпочинку, занять спортом, туризму, тривалого перебування у воді та під сонцем рекомендовано використання захисту з фактором SPF30 та вище. Також не слід забувати, що дуже світла шкіра, особливо в перші дні засмаги, потребує міцнішого захисту - SPF50.

Не використовуйте дешеві засоби — це може негативно вплинути на здоров'я шкіри, особливо шкіри обличчя. Косметика із комедогенними компонентами — вазелін та мінеральні олії — роблять шкіру жирною та забивають пори, визиваючи появу прищів. Обов'язково звертайте увагу на те, від яких саме променів захищає той чи інший засіб.

  • UVB промені викликають почервоніння та опіки шкіри.
  • UVA промені впливають на старіння шкіри та пошкоджують ДНК клітин.
  • IF промені захищають від інфрачервоного випромінювання.

Професійні препарати захисту від сонця пройшли відповідні тестування, тому їхній вплив на шкіру виключно позитивний — це і зволоження, і оздоровлення, і регенерація!

РозгорнутиЗгорнути
Вгору