0
Мій кошик

Косметика для професіоналів

Ми раді запросити до співпраці власників салонів краси, косметологів, навчальні центри, майстрів студій засмаги і SPA. Стати учасником партнерської програми для професіоналів і отримаєте більш доступного режиму в нашому магазині. Pro.BeautyGene - Ваш надійний партнер в роботі з професійною косметикою.

Чому ми

Розширюйте перелік своїх послуг, купуючи програми в мінімальних обсягах, пряма співпраця дає можливість купувати від 5 процедур тоді, коли потрібно Вам.
Перетворіть вітрину свого закладу в працюючу ефективну рекламу і додатковий дохід. Ми пропонуємо унікальну систему ціноутворення для партнерів з вітриною нашого продукту.
Наші сертифіковані фахівці регулярно проводять навчання по роботі з продуктом. На вимогу наших партнерів ми проводимо індивідуальні майстер класи з нашим процедурам.
Партнерський промо код
Отримуйте бонуси за кожну покупку з використанням партнерського промо коду. Рекомендуйте своїм відвідувачам купувати товари в нашому магазині зі знижкою, використовуючи Ваш промо код.
Розширений доступ
Партнерам доступні додаткові розділи на сайті. Доступ до препаратів професійної лінії, протоколи проведення процедур, відеоролики з техніками масажу будуть корисні у вашій роботі.
Додаткова реклама
Додайте свою рекламу в розділі салони, отримаєте додаткових відвідувачів і впізнаваність. Відвідувачі сайту будуть шукати вирішення своїх проблем саме у Вас.
 

Наші бренди

Вгору