Особливості професійної косметики

Прагнення молодих дівчат та жінок зберегти красу спонукало спеціалістів з генетики, дерматології, біології та хімії до пошуку нових формул, результатом чого стало впровадження іноваційних технологій та інгредієнтів, скомбінованих в неповторних варіаціях, і всі провідні косметологічні розробки втілилися в лінійки професійної косметики. Саме такі продукти обирають професіонали — засоби, яким під силу впоратися з найважкішими завданнями у догляді за шкірою.

Професійна косметика: вивчаємо термінологію

Професійна косметика – це відокремлена категорія засобів, що призначені для застосування в спеціалізованих салонах краси, клініках та кабінетах.

 

Головні відмінності професійної косметики від звичайних косметичних продуктів мас-маркету:

- підхід до виготовлення. Кожен продукт тут — результат наукових випробовувань та досліджень, з неодмінною перевіркою ефективності.

- концентрована структура, збагачена активними інгредієнтами,

- висока ефективність

- обов'язкова наявність спеціальних протоколів (процедур) професійного застосування комплексу засобів при вирішнні тих чи інших проблем клієнта.

Але найважливіше — активний лікувальний вплив на головну причину проблеми замість маскування симптомів!

 

Класифікація професійних засобів

Існує дві велики категорії, за якими класифікують професійні косметичні препарати:

  1. Лінійка засобів для косметологічних центрів та клінік.
  2. Серія професійних продуктів для домашнього користування.

Друга група гармонійно доповнює салонні процедури, дозволяючи швидше досягти бажаного результату та подовжити вже отриманий ефект. Косметику професійного призначення можна поділити на засоби таких типів:

  • догляд за обличчям (очищення, омолодження, освітлення, оздоровлення, зволоження тощо);
  • догляд за тілом (відновлення, антицелюлітні програми, зволоження, укріплення, проти набряків);
  • догляд за волоссям (шампуні для очищення та відновлюючі сироватки);
  • декоративна косметика (матуючі пудри, тональні основи).

Вища, на відміну від товарів широкого вжитку, вартість професійної косметики цілком виправдана важливими перевагами:

  • вони містять підвищену кількість вітамінів та інгредієнтів, які з високим відсотком ефективності впливають на шкіру;
  • ці продукти гарантують оздоровлення та оновлення шкри, її природний зовнішній вигляд;
  • такі засоби абсолютно безпечні, органічні та гіпоалергенні;
  • нарешті, вони допомагають докорінно усунути дерматологічні та косметичні недосконалості і забути про них назавжди.

 

П'ять вагомих причин придбати професійну косметику

Які ж властивості мають професійні засоби та чому варто купувати саме їх, незважаючи на доволі високу ціну?

1. Фокус на певну проблему.

Ці засоби вирішують конкретну проблему. Хоча різноманітність косметичних засобів вражає, всі вони розподіляються на індивідуальні лінійки по: - типу шкіри (суха, жирна, комбінована, чутлива), - місцю застосування (обличчя, тіло), - проблемі, що потребує вирішення (усунення аккне, боротьба з віковими проявами).

Косметичних засобів “один продукт від усього” в арсеналі професійної косметології не існує — вона вузько концентрується на вирішенні однієї конкретної задачі.

2. Комплексний підхід.

Лінійка косметологічних продуктів, що спеціалізується на певній частині тіла (шкірі обличчя, наприклад) та на недоліку, який потрібно усунути (зокрема, сухість), може вирішувати точкові проблеми декількома засобами. Це, як правило, очищення, тонізація, глибоке живлення, зволоження, усунення лущення шкіри — в комплексі всі продукти працюють над досягненням неперевершеного результату.

3. Висока концентрація активних компонентів.

Густота діючих інгредієнтів може складати від 3% до 60%. Активно впливаючи на ділянку, засіб виконує потужну регенеративну дію глибоко в шарах шкіри. Результатом талого впливу є значні наочні зміни на краще — шкіра стає гладкішою, сяючою та підтягнутою.

4. Лікування — передусім.

Професійна косметика не створює видимість перетворень, вона оздоровлює та відновлює. За своїм впливом на організм професійні засоби подібні лікувальним препаратам, тому їх потрібно застосовувати за рекомендаціями спеціаліста.

5. Наукові розробки на сторожі здоров'я.

Високоякісні компоненти в складі косметики - біоактивні речовини, фітогормони, натуральні кислоти та інші дорогі складові - роблять професійні засоби кращою альтернативою хірургічному втручанню. Це стає можливим завдяки науковим дослідженням та іноваційним розробкам вчених всього світу. Створені в лабораторних умовах, препарати з ефективними формулами покликані вирішувати проблеми природним шляхом і якість їх зростає з кожним роком.

 

Обрати потрібні та придбати професійні засоби для догляду за вашим обличчям, тілом та волоссям пропонуємо нашому сайті Beauty Gene. Найкраща продукція від провідних розробників та виробників - для вас!

 

Оксана Даниленко, сертифікований косметолог, тренер.