Компанія ЭлітМед на ринку косметології України с 2006 року. 

За роки роботи ми накопичили величезний досвід в спілкуванні з професіоналами б'юті індустрії і вклали його в модель роботи клієнтського сервісу з нашими клієнтами.

ЭлітМед  ретельно вибирає постачальників, попередньо тестує препарати до півроку, вивчає склади, особливості та спрямованість процедур. Якщо косметика відповідає критеріям якості та ефективності, то проводиться сертифікації всіх препаратів.

Саме тому ми впевнені, що наші клієнти отримують найкраще, що може дати сучасна косметика, і підійде саме для них.

ЭлітМед представляє в Україні лікувальну космецевтику La Sincere (Японія), активну косметику KUO'S Professional (Іспанія) і повертає вже знайомий CHRISTIAN BRETON (Франція), який підкорив наших клієнтів унікальним доглядом за шкірою навколо очей.

ЭлітМед працює з професійними косметологами, салонами краси, клініками і SPA центрами. Ми завжди підтримуємо своїх клієнтів, надаємо рекламні матеріали, навчаємо новим технікам і програмами, а клієнтський сервіс робить співпрацю зручним і по-дружньому теплим.

ЛЕГКИЙ СТАРТ

Компанія пропонує своїм клієнтам ЛЕГКИЙ СТАРТ для знайомства з новими брендами професійної косметики і комфртного початку співпраці.

Для поліпшення сервісу ми переглянули свою систему лояльності. Нова БОНУСНА ПРОГРАМА проста і наочна. Ми пропонуємо своїм клієнтам самостійно розпоряджатися своїми бонусами.

Ми розуміємо, що косметикою користуються звичайні люди, які зіткнулися з проблемою шкіри. І найголовніше розібратися в цій проблемі, щоб потім вибрати підходящий варіант для її вирішення.

Саме тому на початку 2018 року ЕлітМед запустив новий сервіс BEAUTY GENE Простір здорової краси.

Тут ви вивчите свою проблему, підберете варіанти її усунення і визначитеся як її вирішити, у професіонала або будинку. І найприємніше - все в одному місці.

Наша мета - допомогти кожному бути здоровим і відчувати себе красивим, впевненим і щасливим!

 

ПРОСТРАНСТВО