SPA терапія// Догляд за обличчям

SPA // BAMBOO & ARGAN Відновлювальна та омолоджувальна лінія

BAMBOO & ARGAN line

Лінія виготовлена з рослинних компонентів за стародавніми рецептами Африки та Близького Сходу, які природньо зупиняють час, дозволяючи шікірі залишатися молодою та здоровою.

 • Швидко відновлюють шкіру піся активного пілінгу, ін'єкцій, пластичних операцій тощо;
 • Регенерує дуже тонку та суху шкіру.
 • Зменшує зморшки, згладжує рельєф шкіри;
 • Поновлює нестачу вітамінів, мінералів, амінокислот;
 • Підвищує пружність та еластичність шкіри;

Ключові компоненти:

Арганова олія- омолоджує та захищає шкіру, живить, регенерує та допомогає зменшити зморшки.

Бамбук — містить кремнензем (Діокси́д кре́мнію), конче потрібний для тіла, шкіри та кісток. Стимулює синтез колагену для міцності кісток, сухожиль, зв'язок та шкіри, підвищує еластичність.

Гідролізат рису — глибоко живить шкіру, захищає її, надає миттєвивого ефекту ліфтингу.

Рослинні цераміди — виокремленні з овочів, вони є хорошим доповненням до природних церамідів, яких в зрілому епідермісі стає менше. Поновлюють захисний бар'єр шкіри та перешкоджають втраті вологи.

 

SPA // COLASTIN Ліфтингова зволожувальна СПА лінія

COLASTIN line

Ліфтиногова серія підвищує еластичність та пружність шкіри, зменшує перші ознаки старіння, запобігає їхнім проявам. Великою її перевагою є повна сумісність з клітинами епідермісу, завдяки чому активні компоненти легко сприймаються всіма типами, навіть чутливою шкірою. Основна мета цієї лінійки — оновлення шкіри, посилення її зволожувальної здатності, утримання вологи всередині клітин та підвищення пружності шкіри на клітинному рівні. Рекоменодована для жінок та чоловіків з першими ознаками старіння, із шкірою, позбавленою тонусу та такою, що в'яне. Результати дії:

 • миттєвий ліфтинг, гладкість шкіри;
 • відсутність слідів втоми та здоровий колір обличчя;
 • фіксація макіяжу на 12-15 годин (для урочистих подій)

Ключові компоненти:

Морський колаген — затримує вологу всередині клітини, завдяки чому відмінно зволожує, зменшує зморшки, підвищує пружність шкіри;

Еластин — збільшує рівень еластичності шкіри, глибоко зволожує та зберігає вологу;

Цераміди та фосфоліпіди — відновлюють захисну функцію шкіри та сприяють утриманню вологи;

Коензим Q10 — входить в склад клітинної мембрани, діє як потужний антиоксидант в боротьбі з ознаками передчасного старіння. Попереджає пошкодження колагену та зменшує негативний вплив на шкіру сонячних променів. Збільшення кількості Q10 в епідермісі сприяє швидкому здоровому росту нових, молодих епітеліальних клітин.

 

SPA терапія // Догляд за тілом

SPA // RED FRUITS Відновлювальна лінія

RED FRUITS line

СПА лінія для догляду за тілом рекомендована всім — жителям мегаполісу, людям в післястресовий або післяопераційний період, для відновлення після довготривалого впливу сонячних променів. Це найкраща серія для того, аби подбати про себе як зовні, так і зсередини. Зважаючи на високий темп життя в мегаполісі, високий рівень зайнятості, навантаження та стреси, яким щоденно піддається організм людини, напрочуд важливо потурбуватися про себе, розслабитися та відчути гармонію душі та тіла. Фруктові екстракти лінії мають антиоксидантні та зволожуючі властивості, вони забезпечують шкіру вітамінами та мінералами, подарованими самою природою, сприяють оновленню клітин та збільшують життєздатність дерми.

 • Швидко відновлюють шкіру після стресу
 • Насичують клітини киснем
 • Сприяють оновленню та омолоджують
 • Вирівнюють тон шкіри, висвітлюють плями
 • Легка текстура швидко вбирається та огортає фруктовим ароматом

Ключові компоненти:

Екстракт полуниці — багатий на антиоксиданти, забезпечує шкірі здорове сяйво та зменшує зморшки;

Екстракт вишні — багатий на мінерали, вітаміни А, В, С та біофлавоноїди. Має високу антиоксидантну активність та заспокоює шкіру;

Олія виноградних кісточок — живить, омолоджує та діє як потужний антиоксидант.

 

SPA // CHOCOLATE Питательная и увлажняющая линия

CHOCOLATE line

Питательная и увлажняющая спа-линия расслабляет, улучшает настроение и снижает действие стресса. Аромат шоколада стимулирует выработку эндорфинов, заряжает энергией и способствует быстрому восстановлению после стресса или перенесенных заболеваний. Рекомендована также в период похудения, при стрессозависимос целлюлите.

 • смягчает, питает и увлажняет кожу;
 • быстро устраняет последствия стресса и усталости;
 • укрепляет и омолаживает кожу;
 • стимулирует производство коллагена, эластина и повышает упругость;
 • поддерживает в период похудения.

Ключевые компоненты:

Экстракт какао - содержит теобромин с похожим действием кофеина, оказывает увлажняющее, укрепляющее действие, способствует сжиганию жира;

Масло какао - жировая часть плода какао. Обладает смягчающим, питательным и защитным свойствами;

Паста какао - специально разработанный компонент. Обеспечивает привычный цвет шоколада в дополнение к характерному запаху. Обладает питательными свойствами.